Vilniaus senamiesčio teatras
LT EN
Naujienos

Tarptautinis gatvės teatro festivalis „Mozaika 2019“                 


Vilniaus senamiesčio teatras jau 14 kartą kviečia, kartu su rudeniu, pasinerti į gatvės teatro festivalio „MOZAIKA 2019“ renginius. Atvyks svečiai iš Latvijos, Ukrainos, Rusijos, Lenkijos, Estijos. Festivalis vyks Vilniuje, Visagine nuo rugsėjo 12 dienos iki 15 dienos. 

Per 14 metų mūsų festivalyje jau pabuvojo meno kolektyvai, aktoriai iš Olandijos, Vengrijos, Jugoslavijos, Lenkijos, Prancūzijos, Italijos, Turkijos, Latvijos, Bulgarijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Estijos. Festivalis - galimybė startuoti jauniems kūrėjams, įgyti patirties, pristatyti nestandartines idėjas, išbandyti jėgas naujame amplua, susirasti daugų, pasisemti naujų idėjų.
Žodis mozaika visiems žinoma sąvoka kaip - piešinys ar paveikslas, kai vaizdas kuriamas iš įvairių medžiagų, panašios formos ir tekstūros gabaliukų. Mes, šiuo atveju, kuriame miesto šventę iš skirtingų šalių atvažiavusių aktorių pasirodymų, jungdami skirtingas sritis, metodus ir organizacijas. Festivalis aprėpia skirtingų teatro sričių pasirodymus: gatvės animacija, ugnies teatras, akrobatika, pantomima, cirkas, senovinai šokiai, gatvės muzika ir panašiai.
Visi renginiai vieši, nemokami. Mus remią: Vilniaus miesto savivaldybė, Visagino miesto savivaldybė. Draugai: Visagino kultūros centras, asociacija "Šventė visiems", Tautų mugė, agentūra „Rock in Role“,  AstaZ.

 

Renginio vieta: Vilnius, Visaginas
 

Renginio data:         rugsėjo 12-15 d.
 

Renginio organizatorius: Vilniaus senamiesčio teatras
 

Renginio partneriai: Tautų mugė, asociacija „Šventė visiems“, Visagino kultūros centras, agentūra „Rock in Role“, AstaZ., Užupio meno inkubatorius


Renginio remėjai:
Vilniaus miesto savivaldybė, Visagino miesto savivaldybė  

 
Programa
 
Rugsėjo 12 d. Vilnius

18-22 val. Spalvotos akcijos Vilniaus senamiesčio gatvėse
Užupio meno inkubatoriaus kieme - modernaus meno perfomensai, Užupio 2, Vilnius
19 val. buto spektaklis „Doppelganger“, Charkovas, Ukraina 

20 val. Vilniaus Universiteto kinetinio teatro pasirodymas, Lietuva

 
Rugsėjo 13 d. Vilnius
 

17 -20 val. Teatralizuotos gatvės akcijos, vaidinimai, edukacinė veikla Rotušės aikštėje, Vilniaus senamiestyje.

19:30 val. Teatralizuota festivalio dalyvių eisena nuo Rotušės aikštės iki Kudirkos skvere esančios scenos bendraujant su Vilniečiais ir miesto svečiais. 

20:00-22:00 val. Festivalio dalyvių pasirodymas Kudirkos skvere, scenoje ir šalia jos.

Festivalio vakarinės programos dalyviai: De Bufo, trupė iš Ufos, Rusija, Lenkijos Goldapo fakyrų klubas,  TEA LION TEAM, Maskva, Rusija, tarptautinė jungtinė trupė iš Italijos „Pololo“, svečiai iš Baltarusijos Katsiaryna Shanko & Lisaveta Hryhoryeva ir trupė „Atoma“, Happy People iš Maskvos, Roberta Garelevičiūtė iš Vilniaus, Vilniaus senamiesčio teatras.

 
Rugsėjo 14 d. Visaginas

17:00 Mono spektaklis pagal Jaroslavos Pulinovič pjesę "Natašos svajonė" (rusų kalba), „Bangos“ salėje.

18:00-18:45 val. Teatralizuota edukacinė veikla prie Bangos kultūros namų.  

19:00 val. Teatralizuotas dalyvių paradas nuo „Bangos“  iki amfiteatro.

19:30 val. Festivalio dalyvių pasirodymai Amfiteatre.

 
Rugsėjo 15 d. Vilnius

17:00 Mono spektaklis pagal Jaroslavos Pulinovič pjesę "Natašos svajonė"

 Daugiau galite rasti: https://www.facebook.com/events/344620892820696/436974716918646/?notif_t=admin_plan_mall_activity&notif_id=1567704252406650

Vilniaus senamiesčio teatras, Naugarduko 20, Vilnius